Działki budowlane Września ul. Kryształowa Bezpośrednia sprzedaż

Oferowane działki budowlane położone są na ul. Kryształowej blisko ul. Paderewskiego w miejscowości Września – zobacz lokalizację .

Powierzchnie oferowanych działek budowlanych zawierają się w przedziale od 922 m2 do 1077 m2.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren zabudowy jednorodzinnej 4MN (maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki; minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50% powierzchni działki; obowiązujące i nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem z planu; dopuszcza się lokalizację jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego na działce; dopuszcza się lokalizację jednego budynku garażowo – gospodarczego na działce; maksymalna wysokość budynku mieszkalnego nie więcej niż jedna kondygnacja podziemna, dwie naziemne, w tym poddasze użytkowe i nie więcej niż 9 m; maksymalna wysokość budynku garażowo – gospodarczego nie więcej niż 6 m; obowiązuje dach skośny o nachyleniu połaci od 30 do 45 stopni).

Media: prąd w drodze – wydane warunki, woda w drodze – wydane warunki wstępne, gaz w drodze. Obecnie trwają prace nad uzbrojeniem terenu w kanalizację.

Ulica Kryształowa to jedna z nowo powstałych ulic położona na jednym z największych wrzesińskich osiedli – Lipówce. W niedalekiej odległości zlokalizowany jest dworzec kolejowy i autobusowy. W pobliżu osiedla znajduje się Jezioro Wrzesińskie oraz park miejski. Atutem lokalizacji oferowanych działek budowlanych jest również bardzo dogodny dojazd do centrum Wrześni, drogi krajowej numer 92 oraz autostrady A2.

Cena 400 PLN / 1 m2

Lista działek budowlanych w ramach oferty Września ul. Kryształowa:

  • działka numer 5 (nr geodezyjny 871/5) o powierzchni 1077 m2, 400 PLN / 1 m2, cena 430 800 PLN;
  • działka numer 6 (nr geodezyjny 871/6) o powierzchni 922 m2, 400 PLN / 1 m2, cena 368 800 PLN;
  • działka numer 7 (nr geodezyjny 871/7) o powierzchni 923 m2, 400 PLN / 1 m2, cena 369 200 PLN.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą działek budowlanych Września ul. Opalowa , ul. Cyrkoniowa i ul. Diamentowa .

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie zawarte w niej rzuty, projekty, wizualizacje, zdjęcia, mapy, opisy itp. mają charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Kupującego.