Działki budowlane Trzaskowo i okolice przy Puszczy Zielonka Jak pięknie tutaj żyć :-) Bolechówko I, Bolechówko II, Bolechówko III, Bolechówko IV Już wkrótce w sprzedaży! Bezpośrednia sprzedaż

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się atrakcyjne działki budowlane położone w okolicy ul. Kwiatowej w miejscowości Bolechówko przy Puszczy Zielonka – zobacz lokalizację .

Miejscowość Bolechówko leżąca w gminie Czerwonak między Trzaskowem,  Potaszami i Owińskami, oddalona jest o około 12 km w kierunku północno-wschodnim od granicy miasta Poznania.

Powierzchnie oferowanych działek budowlanych zawierać się będą w przedziale od 600 m2 do 1221 m2.

Obecnie trwają rozmowy z dostawcami mediów dotyczące uzbrojenia terenu w prąd, wodę i gaz. Ponadto trwają także rozmowy dotyczące możliwości uzbrojenia terenu  w kanalizację.

Rozpoczęcie sprzedaży działek budowlanych planowane jest na:

Atrakcyjne położenie oferowanych działek przy Puszczy Zielonka stwarza wspaniałe warunki do czynnego wypoczynku. Na terenie parku krajobrazowego znajdują się liczne szlaki piesze oraz rowerowe. Aktywne spędzanie czasu wolnego, ustronność miejsca oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że życie tu płynie w ciszy i spokoju.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie zawarte w niej rzuty, projekty, wizualizacje, zdjęcia, mapy, opisy itp. mają charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń ze strony Kupującego.